Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindig izzad a fejem mit...

Mindig izzad a fejem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom tél van meg minden, de 18 éves fiú vagyok minden reggel megcsinálom a hajam olyanra amiben jól érzem magam, de a folyamatos fejizzadás miatt mindig tönkre megy. Testnevelés óra, meleg levegő miatt. Milyen módszerek vannak erre ami hatásos.

2014. dec. 2. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az izzadás nem más ,mint a test hőszabályozása . Talán már tanultál is róla bioszban ,csak nem figyeltél oda .

Nem vagyunk egyformák,van akinek a lába,tenyere ,háta ,hónalja,stb.izzad.Neked pont a fejed .Nem hiszem hogy erre különösebb megoldás lenne .Ettől független hidegben hordjál sapkát,mert jöhet a megfázás.Mivel a fejről van szó,a haj hullás,korpásodás is .

2014. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna ezzel nem tudsz mit tenni, én is fejizzadós vagyok és nekem is kinyúlik a hajam amikor izzadok. Erre egy módszer jó, ha frizurát váltasz, sajna rövid haj kellene.
2014. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!