Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 éves fiú vagyok, mitől...

19 éves fiú vagyok, mitől lehet, hogy néha a fejem hátsó részéről kihull a hajam kisebb foltokban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, a hátsó részen inkább jobb oldalt, felfelé néha, főként nyáron kihullik a hajam ilyen kis ujjnyi foltban. 1 vagy 2 helyen szokott, majd télre visszanő. Mitől lehet? Félek, hogy egyszer csak nem fog visszanőni...

2014. okt. 23. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
talán gyulladás kérj egy teljes vérképet és kiderül
2014. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A beleid valamelyik része gyulladásban van. Talán a vékonybél.
2014. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Nézd, én nem találgatok. Talán annyit, hogy egyszer nekem is marokszám hullott a hajam és mandulaműtét lett a kivizsgálás vége. De koránt sem biztos, hogy neked is ilyen bajod van! Keress fel egy jó bőrgyógyászt, ő biztosan segít neked.
2014. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
És egy alapos vérvizsgálat is kellene! Ha pedig esetleg gócot találnak, azt sajnos sebészeti úton ki kell irtani. Úgy, mint az én mandulámat. Ne késlekedj, az idő nem neked dolgozik!
2014. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!