Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak a szám felett...

Miért csak a szám felett jönnek ki pattanások szinte?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra újabb és újabbak jönnek ki. Nem vagyok az a pattanásos fajta, de itt állandóan jön valami. Összefügghet azzal, hogy állandóan gyantázom a bajusz részt, és esetleg meletépem és benő, vagy ez valami egészségügyi problémára utal?

Köszönöm a válaszokat!



#pattanás #száj felet
2014. dec. 2. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantázástól lehet.
2014. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha van valaki másnak ötlete, tapasztalata, véleménye, továbbra is várom.
2014. dec. 2. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos attól van, egy ismerősöm az egész arcát gyantáztatja rendszeresen és neki azóta az egész arca tele van fájdalmas, gyulladt pattanásokkal.

Szerintem menj el egy kozmetikushoz és kérj tanácsot, talán másfajta gyanta, vagy elő és utókezelés után nem lesz pattanásos.

2014. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,. Az viszont furcsa, hogy a szemöldököm gyantázásánál is a gyanta is ugyanaz és a módszer is és a szemöldökömnél még soha nem jött elő pattanás. Talán az szólhat bele, hogy lágy részről van szó?
2014. dec. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!