Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok háziorvost...

Hogyan tudok háziorvost változtatni?

Figyelt kérdés
Az interneten azt olvastam, hogy fel kell keresnem azt az orvost, akihez tartozni szeretnék, aki majd átkéri a kartonomat a régitől és ez kb 2 hetet vesz igénybe. Azonban az nem világos a számomra, hogy ettől függetlenül azonnal el tud látni engem? Nyáron költöztem Pestre Békés megyéből (de még nem kerestem háziorvost), múlt héten kórházban voltam, ahonnan ma engedtek ki és el kell mennem a háziorvoshoz, akinek a zárójelentésem alapján még 2 hét táppénzre ki kell írnia. Ezt meg tudja nekem tenni az orvos úgy, hogy még csak először járok nála? Vagy akkor "haza" kell utaznom több száz km-t, hogy ezt el tudjam intézni?

#háziorvos #beteg-ellátás
2014. dec. 2. 17:57
 1/3 anonim válasza:
"fel kell keresnem azt az orvost, akihez tartozni szeretnék, aki majd átkéri a kartonomat a régitől és ez kb 2 hetet vesz igénybe" ezt mind igaz én is így váltottam orvost , és ettől függetlenül engem ellátott mikor bementem az újdonsült orvoshoz panaszaimmal.Addig meg valami ideiglenes "karton"ba írta amiket kell.
2014. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg és minnél hamarabb intézd ezt el!
2014. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden oké, elintéztem mindent:)
2014. dec. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!