Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hánytassam magam?

Hogy hánytassam magam?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon tele vagyok, rosszul érzem magam. alapból fennáll az az érzés, hogy mindjárt hányok, de nagyon rossz

mielőtt felvilágosítást tartana bárki is, tudom , hogy rossz dolgok és milyen hatásai lehetnek, de mivel alapból sose csinálok ilyet egyszer gondolom belefer



2014. dec. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Dugd le az ujjad a torkodon és ha erős a hányingered, akkor segít.
2014. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyúlj le a két ujjaddal a torkodon, más tényleg nem segít. Lehet, hogy jól le kell nyúlnod, de így garantált a hányás.
2014. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ujjaddal nyúlj egészen hátra, majdnem a torkodig.
2014. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik haverom mondta a haverjának:

"Ha nem tudsz hányni, dugd le az ujjad a torkodba!

Ha még akkor sem tudsz, akkor előbb dugd a seggedbe az ujjad, aztán a torkodba!

De ha még így sem megy, akkor dugd az ujjad az én seggembe, aztán a torkodba!" :D

2014. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáltam ledugni az ujjam . próbáltam ki-be huzogatni de nem megy :( mondjuk nem nyúltam valami mélyre de az nagyon furcsa . kicsit elrettentem tőle
2014. dec. 3. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gyerekként túlettem magam, akkor mindig egy székre hasaltattak. Kicsit olyan, mintha négykézláb állnál, de a hasad a széken.
2014. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne is erőltesd, inkább menj el sétálni, mozogj.
2014. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!