Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől köhögök lefekvés után?

Böszi813 kérdése:

Mitől köhögök lefekvés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a gondom, hogy már egy ideje köhögök esténként, lefekvés után.

Nappal nem köhögök, de amint lefekszem, elkezdi irritálni a torkom a levegővétel és elkezdek köhögni. Amint iszok pár kortyot, utána jobb lesz és már el tudok aludni.


Próbáltam választ találni, de ahol éjszakai köhögésről volt téma ott mindig kisgyerekekről volt szó.

Én 22 éves vagyok.

Viszont, amire gondolok, az talán az orrmandula. Mindig meglepődnek az orvosok, hogy nekem mind a torok, mind az orrmanduláim megvannak. Olvastam olyan topikot, ahol annak a gyulladása, váladékozása okozza ezt (de szintén 2-3 éves gyerekeről volt benne szó).

Ez lehetséges, hogy nálam most jött ki?



2014. dec. 7. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Allergia bármilyen életkorban kialakulhat, de lehet porallergia is, vagy atkára, ágyneműre is allergiád.

60 fokon mosható az ágyneműd?

2014. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!