Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas a vérnyomásom, ebből...

Magas a vérnyomásom, ebből lehet komoly bajom?

Figyelt kérdés
19éves srac vagyok, es eleg magas a vernyomasom, es a pulzusom. Vérvételen elég sok ertek kimutatta, hogy nincs teljesen rendben a majam, es a szivem. Mi a legrosszabb vegkifejlet?

2014. dec. 8. 11:06
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
Agyvérzés, de csak ha 180 vagy 190. Szerintem vizsgáltasd ki magad, gyógyszerekkel szinten lehet tartani, anélkül pedig baj lehet. Mielőbb menj a háziorvoshoz!
2014. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haziorvosnal voltam, o aztmondta, menjek el kardiologiara, el is mentem, es most egy 24oras vernyomas mero van rajtam..
2014. dec. 8. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap még nem lesz bajod, de holnapután elkezdenek tönkremenni a belső szerveid. Olvass utána a neten.
2014. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso komment:te mirol beszelsz?:D ez nem vicces.
2014. dec. 8. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomás lassú gyilkos. Nagyon sok szövődménye lehet hosszútávon, rendkívül felelőtlen ember az, aki nem foglalkozik a vérnyomásával. Nem írtad, hogy mennyi ez a magas érték.

A magas pulzust aktív életmóddal, sportolással kedvezően lehet befolyásolni.

2014. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat 160-180 de azota mar lejjebb ment, es normalis ertekeket mutat. Csak a pulzus 100 folotti neha, amit soknak talalok..az nagyon sok? 100-110
2014. dec. 8. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 100-110-es pulzus magas. Ezt sportolással lehet kedvezően befolyásolni. De ilyen vérnyomásértékek mellett a sport lehet, hogy többet ártana, mint használna. Ezért mindenképpen menj el orvoshoz, adni fog vérnyomáscsökkentőt.
2014. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!