Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne menjen...

Mit tegyek, hogy ne menjen fel a vérnyomásom az orvosi rendelőben?

Figyelt kérdés

Elég érdekes eset vagyok, ahogy meglátok egy orvost már kalapál a szivem. Mindig jóval magasabb a vérnyomásom miért lehet ez? Régebben gyógyszert is adtak de annyira levitte, hogy nem voltam jól. Most munkát váltok jön az üzemorvosi vizsgálat, félek előre

Vajon mit szólna a doki, ha ezt elmondanám neki? 23éves fiu vagyok.



2014. dec. 6. 13:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Otthon tendben van minde, jó az érték 120/130 között.
2014. dec. 6. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor ott vagy lélegezz mélyeket,és koncentrálj rá.Ez a jelen pillanatban tart,és normális lesz a vérnyomásod.Ne agyalj semmin,engedd el a gondolataidat! A dokinak igazából fölösleges mondani,mert egyrészt nem vagy neki "elég érdekes eset" ezt úgy hívják,hogy fehér köpeny fóbia,másrészt ugyanúgy fel fogja írni a gyógyszert.
2014. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt altalaban a dokik tudjak, szoval nyugodtan mondd meg neki. Menj korabban, ulj le 10 percet, olvassal vagy akarmi, hogy megnyuggodj. Amugy vernyomast alva, ulve es fekudve szoktak merni. Mint haromszor mas az eredmeny. 120 tokeletes, de ha 140 lesz, akkor is megkapod a munkat.
2014. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,ez is fontos,ha 140/90 alatt mérnek,akkor nincs min aggódni.
2014. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt egyszer 160-170 is :( De otthon meg jó :(
2014. dec. 6. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtatót, más úgysem használ. Saját tapasztalatom.
2014. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) valamit kitalálok.. rossz dolog ez nagyon, szinte rettegek..
2014. dec. 6. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:

A nyugtatót is megpróbálhatod,csak tudd,hogy szembe kell nézni a problémával.Sajnos ez egy ördögi kör,mert minél inkább izgulsz,annál inkább felbbszódik a vérnyomásod,és akkor hiába a nyugtató is.De nekem is sikerült leküzdeni,130-at mértek üzemorvosnál,pedig ugyanebben a szituban voltam.Előtte 5 perccel még sík ideg voltam,hogy úgysem sikerül,nem vesznek fel,stb.aztán sikerült nem agyalnom,megnyugodtam,és nem is lett magas.

(2-es)

2014. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok ilyen :) Jó tudni, hogy más is van így...
2014. dec. 6. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szerintem mondd meg az üzemorvosnak, előtte mérd egy hétig reggel és este, írd fel egy lapra és ezt mutasd meg neki.
2014. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!