Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ha szúró zsibbadó...

Mi lehet ha szúró zsibbadó fájdalmat érzek a szívemnél? Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi ez lemaradt 19/F
2010. febr. 1. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz esetben ez lehet szívprobléma. Fordulj orvoshoz. Ha van a közelben vérnyomásmérő, akkor mérd meg a vérnyomásodat, ha nem, akkor az orvos úgyis megméri.
2010. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ez furcsa mert mértem és mindig normális értéket mutatott ma voltam az orvosnál az is mondta hogy vérnyomás..de ott is jó volt sőt.. régebben is volt már ilyen panaszom voltunk is vele kórházban .. azt mondta rá a főorvos hogy valami gyerek betegség kinövöm de ennek már lassan két éve:S és hétvégén is voltak már komolyabb gondok például eszmélet vesztés nehéz légzés :S és nem tudok rájönni miért
2010. febr. 1. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
A szív nem fáj. A szúró érzés a környéken, vmilyen érzelmi probléma, stressz. Lehet még a bordák alatt, ott a helytelen levegővétel, hirtelen szúró fájdalom.
2010. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó lehet hogy nem fájdalom de akkor is kellemetlen..ha meg beszorulna a levegő vagy valami azt észrevenném meg tudnám hogy tényleg az de ez nem az :S
2010. febr. 1. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok vele,nekem azt mondták szorongásos eredetű! :S Bár nem érzem h szoronganék! Fura érzés mindenki azt mondja h az nem fájdalom,de olyasmi sztem,mert ha veszed a levegőt csak egyre rosszabb,fokozodik,kellemetlen! Az én vérnyomásom is normális!


én most elhatároztam h életmódot váltok,el kezdek vmit mozogni,nem eszem annyi sósat,zsírosat,édességet!

2010. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!