Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 napja megváltozott a...

2-3 napja megváltozott a székletem, normaflort szedhetem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 napja elkezdett hígulni a székletem. Naponta max 1x járok wcre, és általában keményebb és nem szagos. De az utóbbi napokban már többször elkellett mennem és hát a szaga is ..... Este is alig bírtam ki, hogy odaérjek a wcre, nem volt hasmenésem de nagyon lágy és büdös volt a székletem. Reggel is már görcsölt a hasam, aztán ettem, és nemsoká kellett mennem wcre és megint nagyon lágy meg büdös volt. Rá egy órára megint mennem kellett, és most is ugyanaz volt.. Vettem be hasfogoót is, nem segít. Normafloret akarok szedni, de cypromix gyógyszert is szedek, és nemtudom hogy lehet-e együtt a kettőt.

Vagy hogy mennyire befolyásolná a cypromixet..


2014. dec. 12. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hasmenésed van, akkor talán valami vírus. Bár az, hogy ma kétszer voltál, szerintem még nem hasmenés és felesleges is rá gyógyszert beszedni.

Normafloret ne szedjél, nem tesz jót.

2014. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hasmenésem van, hanem ha eszek valamit, vagy iszok, rá 10-20 percre mennem kell..és a hasfogó se segít...arról nem beszélve hogy a hasam is nagyon görcsöl
2014. dec. 12. 14:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha hasmenésem volt, mindig normafloret kaptam, vagy ha valami baja volt a "belemnek" de nemtudom hogy most szedhetem-e a másik gyógyszerrel.
2014. dec. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!