Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha minden este beveszek jó...

Ha minden este beveszek jó pár nyugtatót, meg altatót és ráiszok. Nem kevés alkoholt, akkor ez már drogozásnak számít?

Figyelt kérdés

egy hónapja ezt csinálom.


ez mát drogozás?


2014. dec. 14. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeségnek számít. Miért csinálod??? O.o
2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, úgy hívják, hogy politoxicománia. Rákereshetsz.
2014. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen! Most hagyd abba, amíg még képes vagy rá, mert ez így folytatva 100%, hogy egyre rosszabb lesz. Függő leszel, egyre több kell, az idegrendszered tönkremegy és pszichiátriára (vagy addiktológiára) kerülsz, és még ott sem biztos, hogy rende tudnak hozni.

Ha folytatod, a végén eljuthatsz az öngyilkosságig.

Tapasztalat!!

2014. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamo77db ***** válasza:
A végén szépen belehalsz! Volt egy unokatesóm, orvos, gyermekgyógyász. Rákapott a piára, mindig több kellett neki! Aztán már napi 2 üveg vodka volt az adagja, de egy idő után ez sem volt elég. Ezután szerzett morfiumot és a napi 2 üveg vodka után nyomta magába az injekciókat. 40 évesen lefordult egy székről és meghalt. Ezt akarod?
2014. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért nem ilyen vészes a helyzetem.

Oké megiszom a napi 2-3 decit, plusz az 5-6-7 db altató, nyugtató, így még elég ez a 2-3 deci....

jól kiüt.


a kérdés, hogy abba akarom-e hagyni....nem tudom.

2014. dec. 14. 22:54
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából, amikor megiszom a 3 deci vodkát vagy pálinkát és beszedem rá a gyógyszereket, lefekszek az ágyamba, elkezd szúrni az ajkam,, zsibbadni a nyelvem, nyilall és szúr a szívem és mar a gyomrom,....és elalszok bízva abban, hogy nem ébredek fel.
2014. dec. 14. 22:57
 7/10 anonim válasza:
Ha csak alkoholt iszol az is drogozásnak számít (csak legális). Ne érts félre, nem vagyok aszkéta.
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez vár rád:

[link]

2015. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

végül feltámadtam poraimból.

sikerült talpra állnom.

3,5 hónapnyi szenvedés és önsanyargatás után, sikerült letennem ezt az egészet.

már nem iszok, csak néha...de keveset....és nem gyógyszerezek már, azt teljesen letettem. :-)

igaz, néha iszogatok, de 1-2 korty....és ennyi, de ezt is hetente egyszer max.


voltak elvonási tüneteim, remegés, szédülés, halálfélelem, levertség, életkedvtelenség, de végül csak sikerült. :-))

2015. jan. 9. 00:56
 10/10 anonim válasza:
Csak így tovább, sok sikert
2015. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!