Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi (k) a legjobb módszer (ek)...

Mi (k) a legjobb módszer (ek) a másnaposság ellen?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan kerüljem el, hanem, hogy hogyan lehet a leggyorsabban kijönni ebből az állapotból.

2014. dec. 14. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Egyél savanyú uborkát, valakitől hallottam, hogy nála mindig bevállt.


Am még leírom, csakhogy tudd, azért fáj a fejed, mert megnövekedett benne a nyomás, több benne a víz mint lenni szokott, egyszerű okból, méghozzá, azért hogy valahogy a szervezeted "letudja csapolni" az elhalt, agysejteket, amik amúgy már rothadásnak is indultak és fertőzik az épen maradt többit. Tehát ha sokat iszol és keményen, idővöl annyi sem marad az agyadból, hogy másnapos légy, mert csökken a térfogata!

2014. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szédülök és a gyomrom szenved.
2014. dec. 14. 17:54
 3/9 szamo77db ***** válasza:
0%
Egyszerű: nem kell lerészegedni!
2014. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor is másnap felfordul tőle a gyomrom
2014. dec. 15. 17:24
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Ha nem iszol, mitől fordul fel a gyomrod?
2014. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lerészegedésről volt szó, nem pedig arról, hogy egyáltalán nem iszom.
2014. dec. 22. 10:53
 7/9 szamo77db ***** válasza:
0%
Hát akkor egyáltalán ne igyál! Én sem iszom soha, egy kortyot sem. Egész életemben nem ittam meg összesen egy üveg sört! Az érettségi banketten koccintottam az osztálytársaimmal, de az üveg sörnek a felét ittam meg csak, amikor olyan messziről kezdtek jönni a hangok. Na, mondom, nincs tovább koccintgatás. Kimentem az étterem kertjébe és a viszonylag hűvös éjszakában percek alatt elmúlt ez a furcsa érzés!
2014. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, néha így érzem, hogy sosem iszom többet, de úgyis fogok, mert bizony van amihez jól esik a bor, de nagyon feltudja kavarni a gyomrom.
2014. dec. 23. 08:48
 9/9 szamo77db ***** válasza:
0%
Azt meghiszem, hogy jól felkavarja a gyomrod! Jó savanyú! Brrrrr! Nekem amúgy is sok a savam, nem hogy bort igyak. Biztos, hogy kikészülnék tőle! Kihánynám az egészet.
2014. dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!