Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lefóliázott ruhába mit tegyek...

Klottgatya kérdése:

Lefóliázott ruhába mit tegyek fertőtlenítőnek esetlegesen bejutott penészgomba ellen?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy meglehetősen nedves, penészesedő falú házam, ahol kénytelen vagyok tárolni ruhákat szekrényben. Fóliahegesztővel becsomagolom óket nejlonba, de lehetnek mikro rések ahol esetleg minimálisan bemegy a penészgomba. Van valamilyen tabletta, vagy levendula, vagy ilyesmi ami jó arra, hogy beleteszem a zacsiba, és véd valamit?

2014. dec. 16. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én levendulaolajjal átitatott papírzsepit szoktam betenni molylepkék ellen.


Vannak, akik a naftalinra esküsznek, de inkább legyen molyrágta a ruhám, mint büdös, naftalinszagú!

2014. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Penesz ellen olyan kell ami elszivja az oszes nedvesseget. A levendula vagy a naftalin csak a molyokat riasztja. A cipos dobozokba szoktak rakni olyan szilikonos kis golyokat amik szivjak a nedvesseget, neked is olyasmi kellene. De sajnos nem tudom hol lehet ilyesmit beszerezni. Talan a neten lehet talalni. Vagy a boltokban kaphato amolyan paraelszivo kendo, tabletta, vagy hasonlot tudnek elkepzelni a ruha melle.
2014. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltam:

[link]

2014. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Páraelszívóként használhatsz szilikonos macskaalmot ,vmilyen textil anyagba becsomagolva.
2014. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!