Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Penészes falat mivel érdemes...

Penészes falat mivel érdemes festeni érdemes penészgátló festékkel?

Figyelt kérdés
Most,hogy ki pakoltam a beépített szekrényemből meg néztem a falat lejjebb hideg a fal,kicsit olyan mintha nedves lenne,penész nem látszik de a falon tapéta van és mikor meg dörzsölöm a falat olyan furcsa illata lesz a kezemnek,aztán meg próbáltam zsebkendővel is és halványan sötét lett a felülete,nos a szekrény egész fala be van tapétázva tehát nem konkrétan a fal penészes hanem a tapéta penészes akkor..Ennek mit lehet csinálni olvastam már annyi fajta dolgot,penészgátló festék de páran azt mondták az nem ér semmit,penész ölő ápoló szerek de arra is volt aki azt mondta semmit sem ér,akkor volt aki azt mondta ha mésszel festik le a falat az segíthet,akkor még mondták a párátlanító készüléket is.Nekem kicsi szobám van de ugye a beépített szekrény ajtaja elzárja a szekrénytől a szobámban lévő meleg levegőt a szekrényben is úgy van,hogy alul hidegebb van felül meg melegebb.
2014. dec. 17. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt írja, hogy beleeheti magát a falba és a tapétába is: [link] szóval jobb kicserélni az egészet, és tapéta helyett gombaölős festékkel kifesteni.
2015. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a tapéta már nem most került a falra még régen félig lehúztam, de nem ette sehova sem magát,csak fulra raktam a szekrényt és nem szellőztettem rendesen plusz a dobozok takarták a falat,de idén meg csinálom rendesen és olyan lesz mint újkorában.Olyan felületi penész ez mert ez nem rég keletkezett,sőt most száraz is mivel kipakoltam a szekrényből teljesen.
2015. jan. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!