Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az ami feljön a torkomból?...

Mi az ami feljön a torkomból? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult,hogy amikor nyelek egy nagyot akkor kis barnás színű, szilárd, nagyon büdös "golyócskák" jönnek fel a torkomból (vagy a tüdőmből?). Nem fáj, nem véres csak nem tudom mik ezek és mitől vannak. Mert iszonyat büdös lesz a szám tőlük. Nem dohányzom, nincs semmi betegségem, és mindennap mosok fogat is.
2014. dec. 18. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Na,erről még nem hallottam. :S


Talán valami hasonló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..



Oké,val.szeg a házi doki előtt valami olyan választ vártál,hogy "ez xy",de sajna csak annyit tudok nyögni:

házi orvos, ha megteheted. :/

Milyen rendszerességgel jön elő amúgy?

2014. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ritkán de van amikor kis darabok van amikor nagyobb. Nem mondanám, hogy zavar, csak érdekel. főleg az, hogy milyen büdös. :)
2014. dec. 19. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy mandulakő. Keress rá, sokáig én sem tudtam mik azok, de aztán rájöttem.
2014. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!