Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet rászokn...

Mennyi idő alatt lehet rászokni a nyugtatókra és milyen mellékhatásai vannak ha abba akarom hagyni?

Figyelt kérdés
Szedtem Rivotrilt de azt abbahagytam attól nem lett semmi bajom és nem éreztem semmi furcsát.Pánikbetegséget állapítottak meg nálam és mos xanaxot írt fel nekem a doki.Naponta 2felet veszek be.Voltam egy természetgyógyágysznál aki azt tanácsolta hogy inkább igyak nyugtató teákat.Vettem is.És már 2napja iszom.Tegnap1-et vettem be és ma is(felet).az az érzésem hogy miután megiszom a teát kb.30perc múlva vagy többidő elteltével elkezd nagyon fájni a fejem.Ha beveszem a gyógyszert elmúlik.Lehet azért van mert már rászoktam a gyógyszerre.
2008. aug. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan rálehet szokni az ilyen gyógyszerekre,én nem szedném,inkább a nyugtató tea még ha fáj a fejem akkor is,amugy tuti nem a teától fájdult meg a fejed!

A rivotril hallucináciokat is okozhat!

A xanax meg totál lelassít,olyan leszel tőle mint egy alvajáró,én tapasztaltam!!!

2008. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van természetes megoldás erre a problémádra. Egy természetgyógyász adott nekem jó tanácsokat ezügyben, be is váltak!

Ha írsz egy üzit tudok segíteni ezügyben.

2008. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sziasztok.

a xanax-tól nagyon állmos az ember, és fáradékony,

én a rivotrilt szedem napi 2x-felet , és nincs semmi mellékhatása, szerinttem a rászokáshoz , azért több gyógyszer kel, és hosszú folyamat.

2008. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!