Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok benne biztos hogy...

Nem vagyok benne biztos hogy hajat mosni mandulaműtét után lehet? én már a 11. napban vagyok, és már nem ártana, de nekem azt mondták bent a klinikán mikor jöttem haza hogy 2 hétig ne. De már nagyon szeretnék hajat mosni!

Figyelt kérdés
És kimenni a párás levegőbe ilyenkor már lehet vagy mellőzzem? Buszozni lehet? És kimenni a párás levegőbe ilyenkor már lehet vagy mellőzzem? Buszozni lehet?30.án kell mennem controllra, és valahogy elkéne jutni oda.Semit sem tudok ezzel kapcsolatban

#manulaműtét
2014. dec. 29. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hátradöntött fejjel, inkább csak langyos vízzel egy gyors hajmosás beleférhet - bár ha lehet, inkább bírd ki a kontrollig. Előrehajtott fejjel meg meleg vízzel ne és a hajszárítót is kerüld, mert a vérbőség miatt nem szokták javasolni, de valószínűleg már nem lesz gond - de garantálni nem garantálhatjuk. Elhiszem, hogy jó lenne megmosni, de inkább csapj a fejedbe egy sapkát és bírd ki! :)

Buszozni szerintem nyugodtan, sokat azért ne menj ki ebben az időben és lehetőleg tegyél valami sálat a szád meg orrod elé, de más se kap díszkiséretet és limót a kontrollhoz, ha csak busszal jutsz oda, akkor azzal.

De teljes fórumok vannak a témában, google-ben keress rá, ott leírnak tapasztalatokat, meg minden.

2014. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a 11 napban nem volt vérzés langyos vízzel megmoshatod.

Buszozhatsz is. A szádat és az orrod viszont a szabadba kendővel takard.

2014. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget, kontrollt mindenféleképpen megvárom. :)
2014. dec. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!