Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Színes gombostűfejnyi sarj a...

Színes gombostűfejnyi sarj a fülben! Mi ez?

Figyelt kérdés
Fájt a fülem. Bementem a fülészetre, ahol azt mondták gomba, és leszívták, majd krémes gézt tettek bele. Ez ment napokig. A főorvos a 3. napon azt mondta színes gombostűfejnyi sarj látható a dobhártyán. Mit jelent ez? A következő doki már váladéktenyésztést és ct-t javasolt, majd a sarj eltávolítását. Mi ez??? Daganat? Kétségbe vagyok esve!!!27 vagyok, ráadásul más problémával szintén műtétre készülök.

#fülfájás #fül-orr-gégészet #fülészet #géz #Candibene #fülfájdalom #színes gombostűfejnyi sarj #váladékleszívás
2014. dec. 31. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nagy valószínűséggel a gombás megbetegedés következménye sarjszövet.
2015. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Váladéktenyésztéssel szépen igazolják majd, hogy gomba. CT-re meg elmész, ahol reméljük nem mutatnak ki semmilyen más eltérést.
2015. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 20-ára kaptam időpontot CT-re, tenyésztést nem csinálnak, nem tudom miért. Ezen kívül hallásvizsgálat lesz holnap, mert nem hallok rendesen, olyan mintha egy üvegbúrában lennék. Bízok benne, hogy valóban elmúlik, és nem kell műteni. Szép napot!
2015. jan. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!