Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegbecsípődés 28 évesen...

Idegbecsípődés 28 évesen lehetséges?

Figyelt kérdés

5 éve kezdődött a derékfájásom leginkább az idegbecsípődéshez hasonló érzés. Egyszer csak úgy jelentkezik 1 évben van mikor többször pl. nehezen tudok felállni ekkor éles fájdalom szúr bele a derekamba, de ilyenkor pl. köhögés, tüsszentés is erős fájdalmat vált ki. Néhány nap után elmúlik. Nemrég volt olyan hogy egy pontban nagyon éles, szúró fájdalom állt bele, ami percekig nem múlt el, amolyan begörcsölés.

Mostanra odáig romlott, hogy enyhe fájdalom folyamatosan van emelni, lehajolni alig tudok. A háziorvos a mozgásszegény életmódra fogja, de szerintem ez teljesen más lehet, mert hát másnak is mozgásszegény életmódja van, mégsincsenek ilyen tünetei.



2015. jan. 1. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Te még jobb helyzetben vagy,én 17 éves vagyok és elő szokott jönni,szint úgy a "mozgás szegény életmódom" miatt,de ezen megpróbálok változtatni.
2015. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress föl egy profi gyógytornászt.
2019. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!