Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy krónikus...

Lehetséges hogy krónikus kimerültségem van?

Figyelt kérdés
1 hónapja lassan szinte minden délután alszok ami rám nem jellemző, sokszor 36.9-37.2 a lázam (36.4 szokott lenni). Múltkor 38.8-ra is felment és a torkom is fájt. 2 orvos szerint nincs bajom, a harmadik fülorrgégész szerint arcüreggyulladásom van és adott is antibiotikumot de már pár napja elfogyott a felirt adag és semmi hatása.. 15f 178 cm 62kg vízilabdázom, minden nap van edzés este 8tól 10ig. Kb éjféj-egykor fekszem le és hatkor kelek, és délutánonként még 2-3 órát alszok.
2014. dec. 19. 17:32
 1/4 Nagilum ***** válasza:
vashiány esetleg? az simán okoz kimerültséget, aluszékonyságot. egy vérvétel nem ártana. vagy próba szerencse alapon szedj vastablettát, hátha jobb lesz, ártani nem fog.
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen voltam vérvételen, nem volt semmi bökkenő a leletben.
2014. dec. 22. 00:19
 3/4 Nagilum ***** válasza:

Akkor passz. :D próbáltál többet aludni éjjel? nyugodtan alszol? nekem speciel vannak alvászavaraim, de tudom magamról, és azt is, hogy nem nagyon tudok semmit tenni ellene...

Altatót ne szedj, nem vagyunk mi amcsik. De van valami, ami nekem nagyon bejött az egyetem alatt, amikor éjszakába nyúlóan tanultam és utána nem tudtam elaludni, mert pörgött az agyam. Ez a citromfű tea. Jó alaposan kiáztatva, úgy fejbevág, alszol mint egy darab fa. Mély, álomtalan, pihentető alvás. Persze ha előtte egy-két felest megiszol úgy még jobb. :D

2014. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitaminokat, ásványi anyagokat egyél sürgősen. Mivel reklám lenne, nem írhatom ide, kinek a termékei hatékonyak. Kis segítség: gyógyszertárban egyáltalán NEM kaphatóak a termékei.
2019. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!