Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábujjamon a köröm szélénél...

A lábujjamon a köröm szélénél be van dagadva, nyomásra fáj, ez körömágy gyulladás lehet? Pár napja vágtam, utána kezdődött

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
begyulladt .. vagy azért mert benőtt a körmöd és beleszúródott a bőrödbe, vagy te vágtál bele ollóval..
2011. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
asszem az utóbbi, mert rohadtul siettem aztán a végét már csak kitéptem én hülye barom állat
2011. aug. 28. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
sebészeten megoldják
2011. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dehooogy !! meggyógyul magátol :) esetlek kenhetsz rá körömvirágot majd elmúlik :)
2011. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg,véletlenül nem maradt ott egy megvágott körömdarab?Gyakran előfordul,hogy ha az ember siet.Lehet,hogy bevágtad,de nem vágtad ki és az éles kis rész belefúródott a körömágyba.Ha ott van próbáld meg kivágni és kend be betadinnal,később tetránnal.Ha nincs ott semmi,akkor is kezeld le és pár nap alatt helyre jön.
2011. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!