Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérkép/teljes körű vérkép...

A vérkép/teljes körű vérkép ki mutatja a THC-t?

Figyelt kérdés
Van most valamilyen nyirok csomó megnagyobbodásom,(nem tudom mitől,de kb.1-másfél hete megvan)és szilveszterkor szívtam(kevesebb,mint 1g-t)és nem tudom,hogy kimutatja e a vérkép/teljes körű vérkép,ha esetleg úgy adódna.. Légyszi írjatok.

#vérkép #THC #teljes körű vérkép
2015. jan. 4. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin mindenki mást ír,keress egy látszólag igényes,megbízható oldalt és mindent megtudsz.
2015. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem keresik, így nem mutatják ki.
2015. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a drogteszteket a TB nem finanszírozza, amúgy is nem két forint egy olyan vérkép ami a drog hatóanyagokat kimutatja.

tehát ebből az következik, hogy egy sima teljes vérkép nem fogja kimutatni.

ezt külön rendőrségi, vagy orvosi kérésre szoktak csinálni.

2015. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem mutatja ki. nekem is csináltak ilyen nagy vérképet, amikor minden nap szívtam (kb napi fél g-t) és nem mutatott ki semmit.


azt külön kell keresni, teljesen külön vizsgálat van rá. aggodalomra semmi okod!

2015. jan. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :)
2015. jan. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!