Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos megállapította a...

Ha az orvos megállapította a terhességet, hogy lehet, hogy a vérkép nem mutatja a Hcg-t?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon értem! Hogyan állapította meg? Uh-val? Hány hetes terhességet állapított meg?
2011. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, Uh-val, 5 heteset. Aztán rá egy napra mentem vérvételre, de az eredményben nem látok ilyet, h Hcg..pedig elvileg kellene legyen, nem?
2011. aug. 9. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, lehet, hogy nem kért hcg vizsgálatot, mert már úgy is megállapította a terhességet. Megnéztem az én papíromat és az enyémen sincs hcg, én is úgy voltam vérvételen, hogy előtte való nap megállapította a terhességet! Nyugi minden rendben! Ez miatt ne idegeskedj!

Boldog babavárást!

Első voltam! 17 hós kislány anyukája és 18 hetes kismama

2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kell, de mit mondott?

mert a barátnömnél volt olyan hogy látott valamit az orvos vérvételre küldte (ismétldöröe 2 nap múlva megint) és mivel egy alacsony hcg szint volt de nem növekedett ezért egy elhalt magzata volt, ami sima menstruációval távozott kb egy hétre rá.


szóval a doki felelötlenül jelentette ki hogy egy életképes terhesség, mert 5 hetesen tuti nem volt szívhang sem még.

2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem is mondta, h van szívhang, csak annyit, h 5 mm-es gesztációs zsákot lát. Ráadásul semmi tünetem nincs, úgy értem, sem mellfeszülés, sem hányinger, semmi...Egyszóval nem értem. És csak jövő héten tudok visszamenni hozzá.
2011. aug. 9. 12:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint első vagyok: amikor én voltam a dokinál az én babámnak sem volt még szívhangja, még sem kért a doki hcg-t. Ma már 18 hetes vagyok és szépen fejlődik a baba!
2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A vérvétel eredményében csak akkor szerepel, a hcg szó is, ha a doki kérte ezt a hormon vizsgálatot. Lehet a Tied nem kérte, mert nem a terhesség tényét vizsgálta, hiszen látja a babát, hanem csak az állapotodra volt kíváncsi...vas...stb. Gratulálok amúgy :)
2011. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van 12:21-nek, ha már előtte nap megállapította, akkor nem feltétlen kért HCG-t, csak ugye amúgy is kérnek vérvételt, ha kiderül, hogy terhes vagy. Legalábbis nálunk így volt, aztán amikor olyan vérvételre küldött, hogy konkrétan a HCG-t nézte, na akkor rajta volt a papíron, hogy Béta-hcg, illetve az értéket is feltüntették. Remélem segítettem. Üdv.
2011. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki megállapítja a terhességet, akkor nem kér HCG-t. Csak akkor, ha odamész, hogy volt pozi teszted, de ő mégsem lát semmit!
2011. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!