Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb a torokgyulladásra?

Mi a legjobb a torokgyulladásra?

Figyelt kérdés
már 2 napja fáj akkor jobbna amikor nyelek, angyon rossz és az orromból is a torkomra folyik :(
2010. febr. 5. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tantum Verde torokgyulladásra nekem nagyon bejött. Ez egy szopogatós fertőtlenítő, és gyulladásgátló! Egyél sok mézet, igyál sok teát!
2010. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Tantum verde, neocitran
2010. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

szió

én nem szedek soha ilyen patikai cuccokat, mert tudom, hogy mi van bennük. lehet hogy ez és az elmúlik majd tőle, de annyi káros anyag van bennük, hogy a következő problémát majd kihozza mellékhatásként, amire megint gyógyszer kell és így tovább. Én egy spray-t használok erre a problémára, és 2 nap alatt rendbe jön a legrosszabb torokfájás is. és ráadásul nemcsak a torokfájásra jó, hanem szinte mindenre, és baromi gazdaságos is. szóval priviben segíthetek többet.

jobbulást :D

2010. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Tantum Verde-t ajánlom. Meg a mézes, kamilla teát. A kamilla gyulladás csökkentő. Ha nagyon köhögsz, akkor van a Herbáriának Hurutoldó teakeveréke. Nálunk most ez a sztár. Lefőzök egy másfél litert, és iszogatom. Csillapítja a köhögést, de közben szaggatja is fel a lerakódott slejmet.
2010. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!