Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borotválkozás közben megvágtam...

Borotválkozás közben megvágtam az ánuszom közelében magamat lehet valami fertőzésem ebből?

Figyelt kérdés
Kicsit vérzett csak, nem egy nagy seb de azóta voltam üríteni, kicsit félek, hogy esetleg kerülhet e a seben keresztül valami baktérium a szervezetembe? Megnézessem vagy nem lesz semmi baj? Előre is köszönöm

2015. jan. 4. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagydolog után ki kellett volna mosnod a seb körül hogy ne kerüljön oda szennyeződés. Ezt 1-2 napig csinálod utána már rendesen be lesz forrva.
2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel viszed a nap kérdése dijat.
2015. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért fertőtleníteni kell a területet, sebhintőporral beszórni és a két farpofa közé egy puha tampont betenni a nedvesség felszívására és a szellőzés biztosítására.
2015. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen nap.
2015. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!