Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehez ez? Talán valamilyen...

Mi lehez ez? Talán valamilyen rovarcsípés?

Figyelt kérdés
Egyik reggel átöltözés közben vettem észre,hogy 1-2 csípés van a combomon.Azért furcsálltam,mert hosszúnadrág volt rajtam éjjel,így nem értettem hogy hogyan keletkezhettek.Nem igazán érdekeket,gondoltam elmúlik..Aztán pár nap múlva már körübelül 10 ilyen csípésszerűség keletkezett ugyanott,holott akkor sem rövidnadrág volt rajtam.Arra gondoltam hogy valamiféle bogár okozhatta csípéseimet az éjszaka közepén,ezért utánanéztem.Pók,bolha,poloska,és ehhez hasonló kártevők csípéseit alaposan tanulmányoztam képek alapján de semmi..Lefényképezni nem tudom,de elmagyarázom hogy néznek ki a csípések: kicsi,szabályos kör alakú pontok.Semmiféle gyulladás nincs a közepükön,mint képeken láttam.Elég gyakran viszketnek,és nem bírom ki vakarás nélkül..Szóval ha rovar volt,akkor milyen fajta? És ha nem,akkor mi? Allergia esetleg? (bár tudtommal nem vagyok allergiás)

2015. jan. 4. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!