Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Leszedtem a gipszet a...

SOS! Leszedtem a gipszet a kezemrol, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három hete volt begipszelve a kezem, mert eltort az ujjam. Ma leszedtem a gipszet és olyan fura érzés.. vagy ez csak azért van mert hetekig nem mozgattam? Csak 1 ujjam volt eltorve, de kettot gipszeltek be és az is olyan fura... Bekentem krémmel. Ez így jó lesz, rendbe fog jonni? Muszáj még így is elmenni az orvoshoz?
2010. febr. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert nem játék. Lehet még össze se forrt. Nekem 2hónapig volt begipszelve a kezem,mert be volt gyulladva a csont és nem forrt. Vagy ha rosszul forr össze akkor is rossz lesz.Újra eltörik:S
2010. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaj volt a lisujjam ban egy csotn meg a bütyük és 4 hétig volt gipszbe
2010. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elotte pár napig próbagipszben volt...
2010. febr. 5. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért vetted le hamarabb? Menj vissza szerintem vele az orvoshoz, mert a végén tényleg rosszul forr majd össze. Nem éri meg. Nekem is volt a kisujjam eltörve és öt hétig volt gipszben. A gyűrűsujjam nekem is hozzá volt gipszelve. Azért gipszelik a törött ujj melletti ujjat is, hogy stabilabban rögzítse.
2010. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!