Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvigyem a balesetire? 3 éves...

Elvigyem a balesetire? 3 éves kisfiam tegnap rózsaborkorba esett biciklivel és tüske ment az ujjába, amit tűvel sem tudtam kiszedni! Elég mélyen van. A felső bőrréteget leszedtem, de még így se megy!

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a saját megnyugtatásom maitt is minnél elöbb elvinném.Ja és adatnék neki egy tetanusz szurit is.Picit fáj,az igaz,de biztos,ami biztos.Jobb a megnyugvás.
2011. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért kellene balesetire vinni???

tetanusz????

jézusom!

ha azt szeretnéd, hogy a kisfiad mindenre allergiás legyen kamaszkorára, nyugodtan vidd...

de tök felesleges, a szervezete magától ki fogja lökni a tüskét, pláne, ha még csak 3 éves, ellenálló a szervezete.

ilyenkor sokkal gyorsabban gyógyulnak a sebek.

engem sem vittek soha orvoshoz a szüleim, pedig ennél kicsit durvább sérüléseket is szereztem, mégis megmaradtam...:P

2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Tök felesleges orvoshoz vinni. A tüskét a szervezet előbb-utóbb magától ki fogja lökni. A tetanusz meg nem terjed rózsabokor útján, ráadásul a gyerek elvileg be is van ellene alapból oltva (DITE oltás).
2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!