Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyíregyházán vagy Debrecenben...

Nyíregyházán vagy Debrecenben hol lehet candida szűrést csináltatni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Te milyen probléma miatt szeretnél ilyen szűrést?

Nem tudom pontosan miért akarsz ilyet csinálni de olvasd el előtte a válaszom!

Ezt egy belgyógyász szakorvos mondta nekem: " ez a Candidás dolog az orvostörténelem legnagyobb humbukkja" mire én: " de van olyan hogy candidiázis" erre ő: "igen de a tényleg candidás betegek az intenzíven fekszenek és keményen infúziót kapnak"

Addig diétáztam (még könyvet is vettem) mégis 2-3 havonta volt hüvelygombám majd beleőrültem.

Az orvos mondata után meg huss sokkal jobban lettem

néha még most is kijön de már nem parázok annyira rá.

2015. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem csak hüvely problémám van, ezért szeretnék szűrést.

Nekem is mondta az orvos, hogy a candida túlszaporodás nem betegség (valószínűleg neki még nem volt vele baja), de nekem nagyon kellemetlen tüneteim vannak és szeretném tudni, hogy ez okozza-e vagy sem.

2015. jan. 6. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam humbukk! Hidd el amikor én is állandóan görcsöltem rajta már havonta kijött, égett csípett viszketett majd megőrültem. diétáztam megvontam a cukrot élesztőt stb. és talán akkor még gyakoribb volt. Egyébként van intim candida gyorsteszt rossmann dm 3000 ft körül

De ha van még kidobni való pénzed:

[link]

4025 Debrecen, Simonffy u. 54.

2015. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jan. 6. 18:51
 5/6 anonim válasza:
persze hogy a zorvos azt mondja humbug, mivel olyan tünetekkel jár amire 3-4 féle gyógyszert kell venni (vény nélkül) ebböl ő jutalékot kap. ha meggyógyulsz abba nincs pénz neki.
2016. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

légyszíves írd már le azokat a gyógyszereket, mert még életemben nem hallottam olyat hogy tényleges candidiázist vény nélküli gyógyszerekkel kezelnek! az említett orvos egyébként nagyon lelkiismeretesen kivizsgált nincs e vmilyen immunológiai problémám. És mivel kutya bajom se volt nem írt fel semmit!

A candidás betegeket, akik tényleg azok, többnyire intenzíven kezelik infúzióval ott már a diétázgatás igen kevéske lenne, már ha vki életben akar maradni.

2016. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!