Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hüvelykujj duzzanat. Mitől lehet?

Hüvelykujj duzzanat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Éjszaka felkeltem valamire, azonnal észrevettem, hogy a jobb hüvelykujjam ott ahol hajlítani lehet, meg van duzzadva. Csak a felső részen. Nehezen tudtam behajlítani, fájni nem fájt, látható volt a duzzanat. Visszaaludtam, reggelre kisebb lett, de érezhetően és láthatóan még mindig duzzadt volt, illetve piros, azonban teljesen be tudom hajlítani (ilyenkor érzem, hogy feszül a bőr). Fájdalmat most sem érzek, csak egyszerűen duzzadt, piros, meleg. Reggel pár másodpercig fájt az egész hüvelykujjam, de csak mérsékelten. Mitől lehet? Megerőltethettem? A szokásosnál talán többet használtam tegnap a telefonom, amit főként hüvelykujjal kezelek. Csak a jobb hüvelykujj. Nem ütöttem be sehova, nem érte sérülés sem tegnap, sem az azt megelőző napokban. Csípésre utaló nyomot nem találtam. Olyan, mintha be lenne gyulladva. Mi a teendő vele? Nézzen rá egy orvos? Ha igen, milyen orvoshoz kell ilyen esetben fordulni?


Előre is köszönöm a segítséget.


19/F



2015. jan. 6. 22:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Update: ugyanakkora mint tegnap éjszaka, viszket is. Nem tudom teljesen behajlítani az ujjam. Egyre gyanúsabb, hogy valamilyen csípés.
2015. jan. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!