Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kismamák, betegek, kórházban...

Kismamák, betegek, kórházban fekvők! Miért vagytok mindig hálóingben vagy pizsamában?

Figyelt kérdés
Kivéve persze, ha biztonsági okokból nem öltözhettek fel rendesen. Én biztos rendes itthoni melegítőben, pólóban lennék, abban nem érezném magam betegnek. Nők legtöbbször hálóingben vannak, ha leülnek minden látszik, melltartó nincs rajtuk, akkor se ha engednék az orvosok. Ettő ki érzi magát jobban? Persze engem nem zavar, de én biztos felöltöznék, ha lehetne.

2015. jan. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szerntem meg swag.
2015. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
haha
2015. jan. 10. 15:24
 3/5 anonim válasza:

Azért vannak hálóingben, mert kb percenként kell pipilniük szülés után, plusz a varratok fájnak, de kaphatnak még aranyeret..szóval leülni is nehéz szülés után :(

Melltartó azért nincs rajtuk, mert rögtön cicire rakják a babát, hogy szopjon , a tej nem indul el magától...a kisbaba kb 3 napig jó sokszor cicire van rakva, és attól indul el a tejelválasztás...

2015. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak kismamákról beszétem, ha valamilyen okból indokolt, akkor rendben van. De pl. akik hosszú betegség miatt sokáig vannak kórházban, ott élnek hetekig, és vészhelyzet nem történhet, mert nem olyan a betegség, azok is egész nap pizsiben vannak. És ha itthon vagyok betegen, akkor is felveszek valami melegítőt, attól máris jobban érzem magam, kórházban meg főleg, ahol idegen pasik mászkálnak egész nap.
2015. jan. 11. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
3# jol leirta. abba
2021. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!