Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Júni közepére vagyok kiírva,...

Porcukormókus kérdése:

Júni közepére vagyok kiírva, első babánkat várom. Lehet buta kérdés, de muszály hálóingben lenni a szülés után a kórházban? Vagy lehetek pizsamában esetleg pólóban és rövidnadrágban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Augusztusban szültem,nappal rövidnadrágban,pólóban voltam.Éjszakára vettem fel csak hálóinget.

Boldog babavárást!

2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bármiben lehetsz,de én legszivesebben pucéron lettem volna tavaly,mert 2000 fok volt :D.Viszont olyat vigyél,ami elöl nyitható,vagy gombos,hogy könnyen tudj szoptatni...
2011. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egy kismamapolómat viszem be, ami a combomig leér és keresztkialakításos. kb. 2× volt rajtam eddig. Alá meg rövid nadrág, mert júliusban megyünk a szülőszobára és látván a körülményeket, ott sem lesz 45 foknál kevesebb ...
2011. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Abban vagy, amiben szeretnél. Én augusztusban szültem, rövid pizsamagatyában voltam és ujjatlan pólóban, pedig császárral szültem. Ott sopánkodtak, hogy nyomni fogja a varratokat, de semmi bajom nem volt tőle. Sőt, kényelmesebb volt, mert szoptatásnál nem kelltt pucéran lennem, csak a pólót dobtam le. (Nekem nem ment úgy, hogy csak kigomboltam, pedig szoptatós póló volt).


Könnyű szülést!

2011. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na, akkor egy gonddal kevesebb! :) Nagyon utálom a hálóinget, így erre végképp nem akartam pénzt költeni.

Azt elfelejtettem leírni, hogy vagy a Sote2-n, vagy a Tétényi úti kórházban fogok szülni. Remélem egyik helyen sem szólnak ebbe bele.

2011. ápr. 12. 19:46
 6/13 anonim ***** válasza:
én megbolondultam volna pizsamában ,mert nagy volt a gátsebem, és minden moccanatnál éreztem, ha vc előtt, utána még a nacit is tologatni kellett volna :SSS imádom a hálóingem! azt csak felrántani, aztán le engedni ,nem beszélve a vizsgálatról, nem kell kilépni, belemászni vissza, csak felhúzni és mehet a nézelődés :)
2011. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem arra a pár napra tökéletesen megfelelt a kórházi hálóing. Főleg azért, mert az első napokban elég rendesen véreztem, így nem a sajátom lett olyan. Mentem én sűrűn a wc-re, de csak átázott a betét. Pláne éjszaka. Pedig én már szültem télen és nyáron, kánikulában is. (Akkor azért izzadtam rendesen, de ki lehet bírni.)

Szóval szerintem ez sem egy utolsó szempont.

2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
abból a szempontból jobb a hálóing,hogy csak felhuzod amikor megvizsgálnak,és nem kell mindig letolni a pizsama alsót.
2011. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Tétényibe szültem, császárom volt...nem szóltak bele:) Pizsi felső + hosszú pizsi naci volt.

2011. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sote 2-n nem szólnak bele, a póló-rövidnadrágos pizsama variációt javaslom én is, én szülés után nagyon izzadtam, naponta 2 felsőt elhasználtam, ennyi hálóinget biztos nem vettem volna.
2011. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!