Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi? Mi bajom lehet?

Ez mi? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Bizonyos színhatásoktól (van ilyen egyáltalán?! xd) elszédülök, fájni kezd a fejem, hányingerem lesz. Ez néha akkor is megtörténik, amikor semmit sem csinálok vagy beszélgetek stb. Olyan is volt már nem egyszer, hogy beszélgettem valakivel és egyszer csak elszédültem, hányingerem lett, fájni kezdett a fejem és utána mondta az a valaki akivel beszéltem, hogy csak úgy néztem a semmibe és alig pislogtam. <-- ez maximum fél percig tartott, de minden kiesett abból a fél percből. Nem emlékszem arra, hogy mint néztem, vagy hogy mit mondtak nekem. 13/L

2015. jan. 10. 22:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ez velem is elő szokott fordulni,elsötétül hirtelen minden,de aztán utána mintha semmi nem történt volna...

Nem tudom mitől lehet.

2015. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem csak a vérnyomásod esett le:)
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugye írtad a színhatásokat szerintem valamilyen epilepsziás roham de csak egy tippnazert majd jarj urana az sem árt ha egy szakembert megkérdezel ezzel kapcsolatban
2015. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!