Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt már valaki PediMed...

Használt már valaki PediMed vagy Podiart talpbetétet? Milyenek, megérik az árukat?

Figyelt kérdés

Sokfajta talpbetétet használtam már a bokasüllyedésem miatt, de egyre rosszabb a helyzet. Az egyik orvosom ajánlotta a fentieket, csak sajnos nem tudta, hogy a kettő közül melyik is vált be az ismerősének.

És igen, ortopédián felírt betétet is használtam már nem egyszer, azok voltam a legrosszabbak


2015. jan. 11. 12:15
 1/2 anonim válasza:

Átérzem a helyzeted. Én is kipróbáltam már sokfélét. Orvos is ajánlott párat. Egyet tudok, hogy ezeket a betéteket nem minden cipőmbe tudtam hordani, illetve egy évig sem bírták, ahhoz viszont drágák. A Podiart nem volt rossz, egyedileg készült, de egy számmal nagyobb cipőt kellett vennem, sőt, csak egy sportcipőben tudtam használni, így alig használtam. Barátomnak is volt ilyen, őt nyomta, fájt benne a lába.

Ami nekem bevált, és egy éve hordom, minden cipőmbe belefér, magassarkúba, szandálba, papucsba, túrabakancsba, az a fusselastic. Ez egy rugalmas nemesacél, és van rajta egy masszázspárna. Előtte kipróbálhattam, egyedi talplenyomatom alapján készítették. Igaz várnom kellett rá 2 hetet, de megérte! Kolléganőmnek sarkantyúja volt, ajánlottam neki is, megvette, és működik. Pedig egyáltalán nem hitt benne. Szóval, nagyon kényelmes és tartós.

2015. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni! :)
2016. márc. 1. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!