Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék holnapra...

Hogyan lehetnék holnapra nagyon beteg?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez egy szörnyen buta kérdés és hogy egy épelméjű ember nem akar nagyon beteg lenni,de ha holnap bemegyek az iskolába bukni fogok kémiából.Nem szoktam lógni,de holnap muszály itthon maradjak.Kérlek segítsetek! :(

16/L



2015. jan. 11. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész reggel az orvoshoz, és nincs semmi bajod, akkor is igazolja, hogy ott voltál. DE: ez nem oldja meg az eredeti (kémia bukás) problémát. Előbb utóbb úgyis számon kérik az anyagot. Ha tudod, jó, ha nem, megbuksz. Nem egy napon múlik a félévi osztályzat. Tudod pótolni a hiányosságokat? Mert ha mos a féléviben egyes lennél, év végéig akkor is össze kell szedni magadat. Minden kémia órára nem tudsz begyűjteni betegséget.
2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerdán kezdek kémia különórákra járni,viszont hétfőn írunk rögit és sajnos szinte semmit se értek és nagyon félek. :( csak a holnapot kell kihúzzam és akkor gondolm különórákon megértem a leckét.De ha holnap bemegyek már nem nagyon fogom tudni kijavítani nem bukóra a jegyem :(
2015. jan. 11. 14:06
 3/7 anonim válasza:
84%
Csak elmesz a dokihoz...es kiiratod magad...ha jo fej megteszi ...ha kotozkodos, akkor meg kitalalod, hogy hanytal...es nem mesz suliba...es kersz igazolast...vagy a szuleid miatt kéne? Hany eves vagy? Akkor igyal sos kavet...tuti hanyni fogsz:-) vagy egyel sokat es hanytasd meg magad...azt a szuleid is elhiszik...latni fogják...
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, akkor reggel menj orvoshoz.
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szüleim nem fogják engedni ,hogy otthon üljek ha hányok mert régebben mindig hánytattam magam,hogy lefogyjak és sztm eléggé elegük van a hányásból.Nincs valami amitől mondjuk lázas leszek?Egyébként krétát már próbáltam enni de nem megy.
2015. jan. 11. 14:33
 6/7 anonim válasza:
68%

iskola helyett orvoshoz mész.

lázas? vizes ruhat veszel fel és kimész az utcara benne gyengén öltözve + eszel egy fagyit is.

2015. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Cukros, sós kávé. Ettől hányni fogsz. De vizesen ne menj ki a hidegbe, komolyabb bajod is lehet tőle.
2015. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!