Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van mindig bedugulva...

Miért van mindig bedugulva valamelyik orrom?

Figyelt kérdés
Napközben annyira nem is, de este viszont nagyon zavaró tud lenni, főleg elalvás előtt. Régebben voltam olyan beteg,hogy az orromba kb fél óránként fújtam 1-2-3at és arra gondoltam,hogy lehet kiszáradt az orrnyálkahártyám, de annak nem kellett már volna,hogy helyre álljon?
2015. jan. 12. 16:01
 1/5 anonim válasza:

Egyél rengeteg vöröshagymást, hogy már marja a torkodat annyit. És akkor kijön belőled a váladék.

Vagy törekedj általános egészségesebb életmódra, több sport, kevesebb meki és chips, és akkor biztos elmúlik az orrdugulás.

Illetve fontos, hogy aludj eleget! 8-9 órát bátran

2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Háát nem tudom, lehet, hogy orrsövényferdülésed van...De nem vagyok benne biztos.
2015. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most,hogy mondod lehet van benne valami mivel ha a bal oldalamon fekszem akkor a bal van bedugulva ha pedig a jobbon akkor a jobb. Van köze hozzá?
2015. jan. 12. 17:27
 4/5 anonim válasza:
igaz, rég volt feltéve a kérdés, de azóta voltál orvosnál, mit mondtak, vagy kidugult???
2015. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam, elhúzom még egy kicsit de a közeljövőben elmegyek vele orvoshoz.
2015. febr. 7. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!