Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kicsik a melleim....

Nagyon kicsik a melleim. Szeretném egy kicsit nagyobbítani. Hallotam a mellmasszázsról, melltornáról, sőt még agykontrollt is. Mik a véleményeitek ezekről? Nektek már bevált valamelyik? Ha igen akkor mennyit nőt? Mennyi idő kellet hogy megnőjön?

Figyelt kérdés
FIGYELEM!Csak azok írjanak ide akik már kipróbálták.Azok ne is írjanak akik hülyeséget akarnak írni.
2014. okt. 23. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hallotam a mellmasszázsról, melltornáról, sőt még agykontrollt is. Mik a véleményeitek ezekről?"


Kacsa, kacsa, kacsa....

2014. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól hogy neked kacsa amit feltettem kérdést másnak viszont nem.
2014. okt. 24. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"kacsa - Valótlan hír, amit csak a szenzáció miatt találtak ki, vagy változtattak meg."


Szóval ezek a mellnövesztő városi legendák csak kamuk. Amúgy meg fogadd el és becsüld meg magad. Nekem is kicsi a farkam, aztán még se a hókuszpókuszokat böngészem hogy mivel növesszem meg.

2014. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én igen...

A lánynak javaslom,hogy barnuljon le majd egy picit,és rendszeresen eddzen.A vékony,izmos(neem,nem a body builder-ekre gondolok) lányok,valami ruhában ami kiemeli az alakjukat,esetleg egy feszülős topban,vagy sportmelltartóban nagyon dögösek.Meg nélküle.A nagy mellet szeretik a fiúk,de egy vékony derék és formás(izmos) fenék(félreértés ne essék,ez nem a sovány feneket jelenti,egy jó formás izmos fenék gömbölyű) sokat segít,és nagyon illik hozzá a kicsi mell.

Persze ez az én személyes véleményem,barátnőmben ez tetszik(bár ha egy fiú nem csak megdugni akar,akkor úgysem ez fogja érdekelni....bár tetszeni fog neki,az tuti)

2014. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsánat,elírtam...

"sokat segít,és nagyon illik hozzá a kicsi mell"

ez így nem helyes,azt akartam kifejezni,hogy a vékony derekú,sportos lányokhoz jó fenékkel illik a kis mell,és lemosnak mindenkit a pályáról.Szerintem.

2014. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!