Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a fülemmel?

HammerFist kérdése:

Mi lehet a gond a fülemmel?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete zizegést hallok a bal fülemben. O.o

Sapkát hordok rendszeresen,szinte egész nap. Gondoltam a hajam és a sapka anyaga közt mágneses erő jön létre és azért.

(Mint amikor a pólót lehúzza az ember és serceg.)

Olyasmi hang ez is,vagy mint a pattogós cukorka zizegése a szádban csak gyengébb.

És sapka nélkül is hallom,de nem folyamatosan. Naponta vagy 100x elkezdi és abbamarad. Nem értem mi van.

De ami a dúrva hogy szóltam a páromnak tegye a fülét az enyémhez,és ő is hallotta a zizegést! O.o

Talán valami bogár ment a fülembe?



2015. jan. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet fülkürt hurut, amikor megduzzad a nyálkahártya és az érverést lehet hallani meg az egymáshoz tapadó és szétváló nyálkahártya felszíneken keletkező zajt

.

2015. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a fülészetre, ott hamar kikezelik. Azok a "jó" fülzúgások, amit mások is meghallanak, mert azok a valós zúgások. Amit csak a beteg hall, az nem a fülből jön, hanem agyi keringési hiba.
2015. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy hallok is rendesen vele és nem is fáj. Fültisztítóval piszkálgattam de tiszta belül
2015. jan. 13. 06:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami bogár van a füledben? Menj el a fülészetre. Volt már ilyen!
2015. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, ez fülkürthurut. Nekem is szokott ilyen lenni. Ha vegyszert használsz és allergiás vagy, még attól is lehet, esetleg gyógyszer mellékhatástól. Lámpázd meg Bioptron lámpával, esetleg infrával. Igyál sok folyadékot és elmúlik.
2015. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!