Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adhatnak vért azok, akik...

Adhatnak vért azok, akik inzulinrezisztensek?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, cukorbeteg emberek nem adhatnak vért, ezért gondolom, hogy az IR-esek sem. (képbe vagyok, hogy mi a két dolog, és hogy miben más, miben hasonló, köszönöm)

2015. jan. 18. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Logika szerint adhatsz. A saját sejtjeid inzulin érzékenysége bükkfát nem érdekel, a betegségipar örül, ha rossz és ezért egyre több betegséged lesz, főleg ha gyógyszert is veszel ezekre.


De amúgy.. adhatnál. Más kérdés az előírás, annak utána kell nézni levesznek-e ilyen esetben vért. Szerintem meg sem kérde.. amikor plazmát adtam (ami kicsit más) akkor krónikus betegségekről asszem volt egy nyilatkozat, talán szóban is kérdezték. Passz.


Már leszoktam, apró pénzt nem ér meg a vérünk/plazmánk.

2015. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!