Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon vékony és formátlan...

Nagyon vékony és formátlan vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Eszek rendesen. Napi 1800 kcalt kb. (nem számolom annyira) eszek nasit is egészségeset is. Mint egy normális ember. Mégis olyan vagyok mint egy anorexiás. Persze csak az enyhébb kategória. Nincs egy deka mellem se és a fenekem is tök lapos. Sportolok kb. fél éve. Futok általában meg sokat lépcsőzök. Mivel formásíthatnám magam végre???

2015. jan. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Melled sporttól nem lesz, max hízástól, de ugye a zsírnak nem mondhatod meg, hova rakódjon, szóval a hízást nem javaslom. A futás meg lépcsőzés szép dolog, de kardió, ha építenél a testeden, akkor erősíts.
2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1800 az elég kevés. A 2000 az már szinte fogyókúrás, de semmiképpen nem mondható soknak.
2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hány éves vagy?
2015. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 17 vagyok. A sportolós tanácsokat megfogadom amennyire tudom :) Viszont nem tudok sokkal többet enni. Nem bírok sokat enni csak édességből és hiába lenne meg a napi 2200 kcal ha pluszba csak csokit eszek pl.
2015. jan. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!