Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogorvosok hogyan kezelik/el...

A fogorvosok hogyan kezelik/előzik meg az állandóan egy testhelyzetben történő munkavégzés okozta hátfájdalmakat?

Figyelt kérdés

Idén felvételizem a fogorvosira, és tudom, hogy nagyon korai még ilyeneken aggódnom, mert előbb a rengeteg vizsgán kell átrágnom magam és úgy egyáltalán ezen a röpke 5 éven...de megfordult a fejemben a kérdés, és remélem kapok valami megnyugtató választ, hiszen belegondolni is szörnyű, milyen lehet állandó fájdalmak közepette dolgozni :/

Köszönöm! :)



2015. jan. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim nem szokott panaszkodni hátfájásról, bár ő inkább a széket állítja úgy hogy NEKI kényelmes legyen, és ha sokáig dolgozik, akkor maga alá húzza a kis gurulós székét.

:D


Persze nem vagyunk egyformák, van aki bírja az álldogállást van aki nem. Én se mennék díszőrségbe, mert már kölyök korom óta megfájdul a hátam, ha csak egy fél órát is kell egy helyben állnom. No persze fogorvosnak se lennék jó, vagy szalag mellé...

2015. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én munkám ugyan mozgalmasabb mint a fogorvosoké, de 22 évesen én is szenvedek derék és hátfájdalmaktól. elkezdtem sportolni és amióta mindig ki van lazítva az izomzatom és nem merev azóta sokkal jobb a helyzet. és vegyél egy jó matracot az is sokat számít. nekem még ez várat magára, de a gerincjóga vagy bármi más sport az megfiatalít engem is és nem érzem magam egy 80 éves öregasszonynak tőle.
2015. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az en fogorvosom rendelesi ideje hetfotol - pentekig, napi 6 ora es erre az 5 napra ketten vannak. Ami azt jelenti, hogy az egyik dolgozik 2 x 6 orat egy heten, a masik 3 x 6 orat!

Meg ha vegig allna ezt az idot az se lenne tul sok, de egyebkent amikor varni kell - pl. szilardul a tomes, - akkor mindig le tud ulni.

Legyunk oszintek ez azert kibirhato, ahoz kepest, hogy szegeny Westend City eladok 12-13 orakat allnak egy nap.


Inkabb az ugyfelkor kialakitasa a nagy melo, plane ha kezdo fogorvos az illeto!

/Senki sem akar egy tapasztalatlan orvos kezebe kerulni, foleg ha fizet is erte/

2015. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!