Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet a végbelemnél?

Ez mi lehet a végbelemnél?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem, hogy szinte közvetlenül a végbélnyílásom után van egy dudorféleség. Nem igazán érzékeny és nem is fáj. Pár napja kicsit kevesebbet székelek és olyan néha, mintha nem jönne ki minden, de ezt eddig betudtam annak, hogy egy ideje nem voltam semerre mozogni... Meg eszembe jutott hogy találtam néha wc papíron néhány csepp vért, de azt hittem, a hüvelyemtől jön, mert van ott egy pici seb, ami még csak kb. mostanra gyógyult be teljesen.

De most fêlek...mi lehet ez?:(

16l



2015. jan. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg aranyér lesz. Nem érzed, hogy néha mondjuk székelés után kijjebb jön?
2015. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem figyeltem erre mostanig úgy igazán, mondjuk ha nagyon kijött volna, az biztosan feltűnt volna..de lehet. Mostantól nagyon fogok figyelni erre.

Mik az aranyér tünetei? Mennyire súlyos?

2015. jan. 18. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Többek közt a tünetei azok is lehetnek,amiket leírtál + viszketés, ülés közben fájdalom, és a térfoglalása miatt úgy érzed, mintha benned lenne valami.

Amit te leírtál, annak alapján ez nem súlyos fokú.

A Google-ban részletesen tudsz erről olvasni.

TUdok még segíteni?

2015. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az "olyan mintha lenne ott valami" tünet is megvan.

Nagyon köszönöm, sokat segítettél:) Kicsit megnyugodtam.

Még annyit kérdeznék, hogy el kell menni ezzel orvoshoz, vagy lehet otthon is kezelni?

2015. jan. 18. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes vele elmenni, főként ha megnő vagy még erősebbek lesznek a tünetek. Lehet otthon kezelni :)
2015. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!