Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz velem így hogy fogom...

Mi lesz velem így hogy fogom végighúzni a napot? Adjatok tanácsot mert nagyon félek

Figyelt kérdés
saját hibámból igaz de úgy megbetegedtem a múlthét csütörtökön hogy pénteken nem is voltam suliban, szörnyű torokfájás, szerintem láz is volt, fejfájás, és hiába ittvolt a hétvége és egy halom gyógyszer magamba tömtem mindenfélét, mézes tea, gyümölcs, cvitamin, társai, egyszerűen nem gyógyultam meg most is köhögök, fél percenként fújom az orrom, nagyon rossz. holnap mennem kell gyakorlatra külső munkahelyen vagyok és elviselni az "öreg" az egyik szerelő folytonos b*szakodásait amit már így is nehezen viselek, az állandó ugráltatást, csicskáztatást amit művelnek a tanulókkal, a megalázásokat és a kigúnyolást folyamatosan nem tudom hogy fogom kibírni most még kevesebb türelmem van. nem tudom hogy fogok én így mosogépeket, fagyasztókat cipelni mászkálni ide oda a hidegben ki tudja hová fogunk kimenni külső területre akkor ott állni a hidegben...lehet még jobban taccsara vágom magam. a főnöknek nem mondhatom hogy beteg vagyok mert a múlthét előtt voltam itthon betegség miatt 2 napot és így is kaptam csak a morgolódást a szerelőtől hogy jajj de beteg lehettem, nem nézték jó szemmel, ki tudja mit mond a főnöknek is, de így nem tudom hogy húzom végig a 3 napot itt is, utána meg még a suli...félpercenként fújom az orrom itthon abba a régi rongyzsebkendőbe mert itthon ugye nem látja senki de ugye oda nem vihetek olyat és annyi papírzsepit nem tudok magamnál tartani amennyit most fújom az orrom, nagyon rossz! nem tudom hogy legyen mit csináljak, nem akarom hogy a végén még a főnök is berágjon rám hogy sokat vagyok beteg, gyengének mutatom magam, vagy ledolgoztatja a nyáron duplán, mert arra is képes lenne az ember utolsó kis szünetét is elvenni:(
2010. febr. 7. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém:( gondolom mennyire rossz lehet...de ha orvostól kérsz papírt, akkor is gond lenne a gyakorlaton?

mert ilyen betegen mászkálni a hidegben nem túl jó ötlet...jó meleg pulcsit és sálat vegyél fel...öltözz rétegesen...

nagyon sajnállak, de nem igazán tudok mást ajánlani, csak a C-vitamint, megfázásra való ital, tudod pl. a Neocitran...esetleg patikában hátha vannak ilyen jó kis termékek, amik jók megfázásra...nem tudom, de nem szedtél antibiotikumot?mert az azért lehet nem ártana...:)

semmiképp se keseredj el, jobban leszel ne aggódj:)

ne félj:)

jobbulást kívánok és sok erőt:)

2010. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!