Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aludni szeretnék, de képtelen...

Sztella27 kérdése:

Aludni szeretnék, de képtelen vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött, nem tudtam esténként elaludni, gondolkoztam minden félén stb.. Aztán jöttek a rosszul létek, hangulatingadozások, vizsgálatok. Kiderült nem szervi baj, hanem pánikbetegség. Pszichiátert nem akartam pont a gyógyszerek miatt, pszichológus segített. Elmúltak a rosszul létek, de az alvás még mindig probléma (este csak vagyok, nem agyalok). Nyugtató teák, alvást segítő homeopátiás bogyókra teljesen immúnis lettem. Elkezdtem életmódot váltani, teljesen egészségesen étkezem, sportolok is, és így sem... Ha van valakinek segítő ötlete, annak nagyon hálás lennék, mert már belefáradtam mindenhogyan.

2015. jan. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A tudatoddal probald elhitetni. "Alszok,aludni fogok" nem vicc,sokan igy alszanak el.


gondolom altatot nem akarsz szedni.

2015. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmiképpen altatót szedni vagy hasonlót. Járok jógára is, rengeteg könyvet elolvastam már a pozitív gondolkodásról és majd el szeretnék menni agykontrollra is, szóval hiszem ezekben a dolgokban, de még nem sikerült annyira elmélyülnöm benne..
2015. jan. 25. 15:51
 3/4 anonim válasza:
Pár éve nekem is ilyen problémáim voltak. Szerintem minden orvosnál, pszichiáternél, ördögűzőnél és UFO-nál jártam. Két dolog segített:
2015. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A plafonra felragasztott foszforeszkáló csillagok.

És a mentolos cukrok. (Halls, Strepsils)

Tudom, hogy bután hangzik, anyáék is először azzal jöttek, hogy simán megfulladhatok a cukortól, ha gyorsan alszok el.

2015. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!