Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem rövidek a szalagok...

Úgy érzem rövidek a szalagok a lábaimban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Be is szokott görcsölni a vádlim. Szedtem magnéziumot, meg már 1 hónapja végzek nyújtógyakorlatokat is, de semmi változás. 60-70°-os szöget bírok nyitni a 2 lábam között. Amikor lefeszítem a talpam érzem, hogy bizsereg, vagy csak feszülnek a szalagok. Este fájni is szokott. És nem akkor fáj ha sétálok/futok, hanem lefekvésnél, és ezért nem is tudok néha 1-2 óráig elaludni.

Úgy érzem valami izomlazító vagy mi kéne a lábamra.

16/F (Nem vagyok túlsúlyos, ha ez számít.)



2015. jan. 24. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

egy ismerősömnek rövid volt az achilles-ina, és mindig magassarkúban járt, ez volt nála a megoldás.

izomlazítót ne szedj semmiképp.

tönkreteszi az embert teljesen.

menj el ortopédiára.

2015. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos, hogy a szalagok és nem az izmaid?

Voltál már valaha kigyúratni magad masszőrnél?

2015. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Soha. Amúgy sportolni sem járok.

Lehet, hogy az izmom. De azt tartom furcsának, hogy kb este 6 után kezdődnek ezek a fájdalmak, addig nem. Meg a keringésem sem jó, mert gyakran úgy érzem mint ha fázna a lábam (térdtől lefelé és csak a jobb). És nem használ semmi amivel melegíteni próbálom.

2015. jan. 25. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

ez mióta van? mert trombózisgyanús is lehet.

menj el orvoshoz.

2015. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!