Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen így veszem...

Focifan001 kérdése:

Narancsbőr ellen így veszem fel a harcot. Jó lesz? Egyéb tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Napi x guggolás(folyamatos növeléssel), lábemelés(oldalra, hátra-álló helyzetben), napi 3l víz, normális táplálkozás, radírozás, És heti 1 szauna. Konditerembe még nem engednek be, így oda nem mehetek. Plusz valószínűleg elkezdek heti 1x futni is:)

Régóta guggolok, és táplálkozom helyesen, de úgy gondolom eljött az ideje annak, hogy végképpen leszámoljak a kis "csapatommal":)



#víz #narancsbőr #harc #tipp #nyár #Peeling #végeleszanarancsbőrnek
2015. jan. 24. 18:03
 1/5 anonim válasza:

Ez nagyon jó :)

Szerintem elég otthon trnáznod, a callanetics torna nagyon jó.

A helyes táplálkozás fontos ilyen esetben.

Minden nap legalább 3-szor étkezz, reggel müzlit, vagy almát, de reggel NAGYON FONTOS hogy egyél!

Ebédiidőben húst, salátát, rizst...ilyesmiket

Vacsora: Valamit lighotsat, és lehetőleg 5-6 után ne egyél már sokat...anyum így küzdött a narancsbőr ellen, és lám egy szép nő, szép bőrrel :)

A sok víz is fontos, minnél többet :)

remélem tudtam segíteni

2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz:)

Az a helyzet, hogy suliban ebédes vagyok, így ők szabják meg. Habár..olyan vizesek az ételek a menzán:')

Köszönöm a gyors választ és segítséget:)

2015. jan. 24. 18:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve lenne még egy kérdésem:Mikorra észlelhető jelentős változás(értem ezalatt:Nyárra szép lesz a bőröm?)?
2015. jan. 24. 18:20
 4/5 anonim válasza:
Hát nyárrabiztos :) de ez típus függő. Anyumnak fél év volt, ismerősömnek 1 év...Minnél fiatalabb vagy, anál könyebben űzheted el
2015. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már mehetnének valahova máshova:')
2015. jan. 24. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!