Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egy anyajegy levétel?

Milyen egy anyajegy levétel?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is van.

Elég sok anyajegy van a testemen, főleg a nyakamon, fejemen. Most decemberben kértem beutalót a háziorvostól bőrgyógyászatra. Kb. 2 hete felhívtam a bőrgyógyászatot és február 26-ra mondták hogy menjek.

Ha elmegyek gondolom megvizsgálja az összeset.

Ezután mit csinál?

Levétel után meddig ír ki suliból?

A kötés, varrás meddig lesz rajta?

Az egészen apró 1-2mm-eseket is leszedethetem?

Az utóbbi időben (1-2) hónap több új is kinőtt, nagyon idegesítő, mitől nőnek ezek ki télen?

17/F



2015. jan. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fognak kiírni a suliból semeddig ilyen miatt. Szóval ha csak ezért vetetnéd le akkor ne.
2015. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a fajta aki kiíratja magát a semmiért ezt csak azért kérdezem mert gondolom elég ronda lesz a kötés. De kibírnám a megjegyzéseket is csak jobb lenne így otthon.

A többi kérdésre válaszolnál mert pont ez érdekelt a legkevésbé.

2015. jan. 24. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz ronda. 2 cm-es gézdarab meg ragasztó.
2015. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha jót akarsz magándokihoz mész. Engem a kórházas 2 perc alatt lerendezett.
2015. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék sztk-shoz, főleg, ha olyan helyről vetetnék le, mint a nyak vagy a fej, ahol mindig látszik a seb.

Én a hátamról vetettem le 2-t egy régi ismerős sebésszel, aki már 40 éve a szakmában van, és nem annyira szépek, még így 4 év után sem (igaz, hiba volt napra vinni őket pár hetesen). Nem rondák, de látszanak azért. Ha az arcról kéne leszedetni, akkor biztos, hogy magán plasztikai sebészhez mennék, mert ők nagyon finom varrásokat tudnak csinálni.


De mindenképp magánhoz menj.

2015. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rolam sztk- ban vettek le hatot kb 10 eve,kettot a fejemrol, egyet a nyakamrol, egyet a hasamrol es a combomrol. Nem rondak
2016. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!