Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen?

Másnaposság ellen?

Figyelt kérdés

Üdv!

18 éves srác vagyok, és az a helyzet, hogy tegnap ünnepeltünk néhányan, és kicsit berúgtam... na jó nagyon.

2 üveg sör és rá felesek. Nagyon ritkán iszom, kb. 3-4 hó naponta szoktam 1 sört meginni. Elég nehezen álltam a lábamon, megettem 1 szelet pizzát, és hazamentem, bezuhantam az ágyba, és aludtam 8 órát kereken. De az a helyzet, hogy mikor hazaértem még részeg voltam, és ma reggel is úgy keltem. Aztán 3 pohár viztől enyhült. Megettem egy csokit, de ahogy falatoztam belőle hányingerem volt, szóval nem tudom mit csináljak, picit fáj a fejem, szédülök egy kicsit, meg elég furán érzem magam, valamit tudnátok ajánlani? hogy mit csináljak, mit egyek, mi tenne jót?

- Köszönöm !



2015. jan. 25. 11:08
 1/4 anonim válasza:
A turmixba rakj egy banánt önts hozzá 2dl tejet és egy presszó kávét és adj hozzá még 2-3 evőkanál mézet turmixold 3-4 percig és minden tünet elmúlik! =)
2015. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a tojás nagyon jó másnaposság ellen. én mindig azt eszek :)
2015. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezerféle praktikát kitalált már az emberiség, a savanyú uborkától kezdve ráivásig. Pedig a másnaposságot a nagymérvű dehidratáltság okozza. Tehát ami igazán segít, az víz, víz és víz.
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mondom sorba mit kell tenned:


1: ahogy felkelsz megiszol egy kávet tejjel, plusz egy pohar tejet( hacsak nem vagy tejèrzèkeny) a tej semlegesiti az alkoholt

2: utana kikakilod a mereganyagokat

3: lezuhanyzol vagy hideg vizes mosakodas tarkod arcod es halántèkod de legjobb ha a fejbőröd is felfrissited

4: eszel valami zsirosat

5: sok vizet igyál

Na ezt igy 100 % os

Ja es mozogj menj ki levegöre vagy edz

2015. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!