Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj lehet? Újra megbetegedtem?

Mi baj lehet? Újra megbetegedtem?

Figyelt kérdés
2 hete megvoltam fázva, majd középfültő gyulladásom volt ami nem rég múlt el. 3 napja viszont fáj a torkom és a nyelvemen (a nyelőcsőnél) apró hólyagok jelentek meg. Mi bajom lehet?
2010. febr. 8. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem újra, ez valószínűleg még az. nem volt elég a gyógyszer amit kaptál. Doki eldönti, hogy kell-e ismételni az antibiotikumkúrát. A hólyagok elég bizarrul hangzanak, de a nyelveden gyulladást jeleznek, tehát valszeg átment a torkodra a gyulladás.

Mindenképpen doki holnap, mert rámegy az még másra is :( Nekem a kezeletlen mandulagyulladásom tönkretette a térdízületem, az gyulladt be tőle, és abba kellett hagynom a sportot...

2010. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az orvosom nincs a héten, helyettese van és ahhoz nem szívesen megyek mert régebben ő volt az orvosom csak miután 2* is "félrekezelt" átmentem egy másikhoz. Miatta ment a fülemre a betegség is mint kiderült.
2010. febr. 8. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Értem. Engem is kezeltek már félre, úgyhogy ez érthető :( Akkor legalább egy gyógyszerésszel beszélj szerintem, hogy ő mire gondol, megmondhatod neki, hogy nincs a dokid, ezért egyelőre csak így érdeklődnél, hogy ehhez feltétlenül szükséges-e antibiotikum, és addig is nem ajánlana-e valamit a tünetekre. Hogy addig is ne kelljen szenvedned a torkoddal.

Ha viszont belázasodsz, akkor ne várj jövő hétig semmiképp, az nem maradhat kezeletlen.

Jövő héten pedig el kell menni a dokihoz mindenképp. ha benned marad a gyulladás, ki tudja, mire megy még rá.

2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ismét én.

Esetleg fül-orr gégészet. Többször hallottam, hogy főleg ilyen halmozódó problémákkal oda érdemes menni kapásból. Max egy beutalóért kell bemenned a gonosz dokihoz.

Sajna semmi más nem jut eszembe.

2010. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fül-orr gégészeten voltam,ott írtak is fel gyulladáscsökkentőt amit szedek de ez a torokfájásra is jónak kellene h. legyen de majd holnap bemegyek a gyógyszertárba valami másikért
2010. febr. 8. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, jobbulást kívánok :)
2010. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!