Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami jó ötlet, hogy betegebb...

Valami jó ötlet, hogy betegebb legyek? (többi lent) Help!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hányigerem van már 1,5 napja,meg fáj a fejem de anya elakar küldeni iskolába :/!!! (sajnos ő ilyen),tudnátok valamit ötletet adni amitől betegebb lehetek??(láz stb..) citromlét be készítettem reggelre,hogy sápadtabb legyek (olvastam) ez igaz lehet? És az ét olajtól tényleg hánysz??

Válaszokat előre is köszönöm!! (bocsi a helyesírási hibákért,csak telefonról vagyok és siettem)



2015. jan. 25. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a krétától is rosszul leszel (ez már lázat is okoz), de nem biztos, nekem is mondták, tehát nem próbáltam.
2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ujjadat torkodon le, azt hánysz majd. De jobb ha bemész a suliba.

Ha a tanár látja, hogy beteg vagy, hazakuld ;))

2015. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen azt próbáltam az új ledugást,csak egy kicsit hánytam,de így is mennem kell -.-,, valami olyasmi kéne hogy tudjak sugárba hányni,meg éjszaka is! Az étolaj szerintettek?
2015. jan. 25. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Étolajat ne! Menj be, ha ott hánysz, kuldenek is haza.

2015. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Allitolag etolajtol hanyni lehet.

amugy tej+savanyu is hányás


rengeteg so+viz = laz


:)

2015. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt lehet megpróbálom csak most még nincs rá lehetőségem,anyuék ott vannak :D,esetleg még más?
2015. jan. 25. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
menj suliba nem lesz semmi bajod. Lógni nem érdemes, mert lehet, hogy olyan anyagot vesztek, amit könyvből nem tudod megtanulni. Nem szégyelled magad? Mit szólnál hozzá, ha a szülők is csak akkor mennének dolgozni, amikor kedvük tartja? Fizetésüknek annyi és felkopna az állad, meg bele fagynál a lakásba. Neked a suli a munkahelyed . Tedd fegyelmezetten a dolgodat, mint a szüleid
2015. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó de alapból beteg vagyok egy kicsit(hányiger stb... Így nem akarok bent ülni suliba)
2015. jan. 25. 19:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Pizsamaba magadra nyitod az ablakod ,vagy kimesz az udvarra. Reggelre láz. Csak itt már tüdőgyulladás veszélye is van.
2015. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi,és kb hány percet legyek kint?? Meg még más valaki? :)
2015. jan. 25. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!